نماد الکترونیک
نظرسنجی
آیا شما از سطح اطلاع رسانی وب سایت انجمن صنفی کارفرمایان جایگاه استان مازندران راضی می باشید؟سرتیتر خبرها:
رستم قاسمی : ساخت جایگاه‌های CNG تا مرز 2460 جایگاه ادامه می‌یابد‌

رستم قاسمی در نشستی خبری با اشاره به ساخت و بهره‌برداری از دو هزار جایگاه جدید CNG  در استان‌های مختلف کشور گفت‌: ساخت جایگاه‌های CNG  تا مرز 2460 جایگاه ادامه می‌یابد‌.
وزیر نفت با اعلام اینکه قصد داریم
 30 درصد از سبد سوخت خودروها را به CNG اختصاص دهیم، تصریح کرد‌: با توجه به در اختیار داشتن ذخایر عظیم گاز طبیعی در شبکه گسترده گازرسانی،CNG  یک مزیت جدی اقتصادی برای ناوگان حمل‌ونقل کشور به شمار می‌رود‌.
این عضو کابینه دولت دهم با اشاره به مزیت‌ها و دستاوردهای متعدد اقتصادی و زیست‌محیطی و توسعه صنعت CNG در داخل کشور گفت‌: در حال حاضر ایران مقام دوم بزرگ‌ترین صنعت CNG جهان را پس از پاکستان در اختیار دارد که به زودی به بزرگ‌ترین دارنده شبکه انتقال و توزیع CNG جهان تبدیل می‌شود‌.
وی همچنین درباره برخی از مشکلات عرضه سوخت در جایگاه‌های بنزین و CNG توضیح داد‌: تاکنون مذاکراتی با انجمن جایگاه‌داران بنزین و CNG برای رفع اشکالات انجام شده است‌.
قاسمی با یادآوری اینکه در حال حاضر مشکلاتی از نظر عرضه حجمی یا جرمی CNG در جایگاه‌ها وجود دارد، تاکید کرد‌: تیمی را برای حل این مشکل در سطح وزارت نفت مامور کرده‌ایم و پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح جدید حمایتی وزارت نفت علاوه بر افزایش درآمدها، هزینه نگهداری جایگاه‌های سوخت هم کاهش یابد‌.
این مقام مسوول از تصویب نرخ جدید کارمزد CNG و بنزین در سطح دولت خبر داد و تبیین کرد‌: در مجموع با افزایش کارمزد و تصویب طرح جدید حمایتی جایگاه‌داران در دولت سطح ارایه خدمات در جایگاه‌های سوخت افزایش می‌یابد‌.

جهان صنعت 1391/09/25

 
تاریخ ارسال : ۱۳۹۱/۹/۲۵
تعداد بازدید : 109 مرتبه
 
 
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 
© 1391-2012 - کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه صنفی کارفرمایان جایگاه و CNG داران استان مازندران می باشد.
طراحي ، پياده سازي و اجرا : فناوری شبکه نگاه نو